remiza

W budynku strażnicy znajdują się dwie sale. Obie posiadają zaplecze kuchenne oraz sanitarne. Budynek posiada centralne ogrzewanie. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, gwarantująca łatwy dojazd. Zobacz

sala duża

Większa z sal usytuowana na pierwszym piętrze, posiada wymiary 11 na 18 metrów może pomieścić 180 osób. Wykorzystując mniejszą salę znajdującą się na tym samym piętrze można pomieścić nawet 210 osób. Sala jest wysoka, przestronna, widna. Istnieje możliwość wypożyczenia zastawy.

kuchnia

Obok znajduje się doskonale wyposażona kuchnia. w której są między innymi: kuchnia gazowa cztery palniki, taboret gazowy, piekarnik z termoobiegiem, wydzielone stanowisko do zmywania naczyń z wypażarkąrką gastronomiczną.

Druga mniejsza z sal znajduje się na drugim piętrze, obok do dyspozycji niewielka kuchnia i węzeł sanitarny.

Więcej informacji pod tel. 512-585-534

Zobacz galerię zdjęć

<< Poprzednia © Ochotnicza Straż Pożarna Grodzisko. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zezwolenia zabronione! Następna >>

Baner Związku